Viedokļi, publikācijas, intervijas

Uzņēmība, mērķtiecība un spēja atrast labākos risinājumus konkrētos dzīves momentos

Viedokļi, publikācijas, intervijas

Savu uzņēmējas darbību Kristīne uzsāka 2009.gadā, izveidojot autoskolu „Kristīne autoskola”. Pēc pārcelšanās ar ģimeni uz dzīvi Salaspili, arī šeit tika atvērta autoskolas filiāle. Nedaudz negaidīti, bet tieši autoskolas filiāles klientes pamudināja Kristīni uzsākt darbību arī citā jomā. Proti, Kristīnes klientes bieži pieminēja, ka novadā nav nevienas privātās pirmsskolas izglītības iestādes, savukārt rindas uz pašvaldības bērnudārziem ir bezgala garas. Tas Kristīni ieinteresēja. Veicot izpēti, viņa konstatēja, ka problēma patiesi ir aktuāla un skar daudzas Salaspilī dzīvojošās ģimenes.

2016.gada martā Kristīne Salaspilī atvēra privāto pieskatīšanas centru „Lācīša namiņš”. Pieprasījums auga. Tika saņemtas labas atsauksmes no vecākiem, kuri bija apmierināti par sniegtā pakalpojuma kvalitāti, un bērni uz „Lācīša namiņu” nāca ar smaidu. Tas deva stimulu paplašināties un tā tapa privātā pirmsskolas izglītības iestāde ‘’Lācīša namiņš’’, kas savu darbību sāka 2018.gada 1.jūnijā. Kristīne bija apņēmusies, ka „Lācīša namiņā” bērni tiks mācīti pēc jaunajām Skola`2030 vadlīnijām, lai palīdzētu bērniem uzsākt pirmsskolas gaitas ar pozitīvām emocijām.

Saprotot, ka ar apņemšanos vien ir par maz, Kristīne devās mācīties, lai pati izprastu visas nianses, un vecākiem un bērniem piedāvāto pakalpojumu sniegtu maksimāli kvalitatīvi. Pēc tam tika atvērta jau otrā filiāle, kas deva iespēju dalīt bērnus pēc vecumiem, nodrošinot izglītības programmas veiksmīgāku realizēšanu.

Kristīne ir lepna, ka var dot darbu Salaspils iedzīvotājiem tepat, uz vietas. Šobrīd viņas izlolotais „Lācīša namiņš” nodrošina 13 darba vietas, bet jau esošajām 2 vietām Salaspilī, kuras apmeklē vairāk kā 45 bērni, pievienojies arī trešais „Lācīša namiņš”, kas spēj uzņemt vairāk kā 50 bērnus, un dod 12 darba vietas.

Kā atzīst Kristīne Rogovska, pirmsskolas izglītības iestādēs „Lācīša namiņš” pirmajā vietā vienmēr būs bērni un viņu vajadzības, laba izglītība, kvalitatīvi eko mācību materiāli un zaļa vide.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.
WhatsApp čats